У Києві позбудуться рекламних конструкцій на транспортних розв’язках. Управління з питань реклами КМДА остаточно виграло справу у Верховному Суді і не допустило продовження строку дії документів про погодження на рекламу в районі мостів. Це стосується 54 конструкцій суб’єкта господарювання, розповіла начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.
Чому демонтували рекламу
«Територія транспортних розв’язок – це нульова форматна зона. Розміщувати там рекламні засоби не дозволяється», – пояснила вона.
Місто дотримувалося чинних норм і не демонтувало конструкцій, які мали діючі документи. Але після завершення строку їх дії на місця, де є обмеження, документи не видають і не продовжують, а конструкції мають бути демонтовані.
Майже всі конструкції з мостів на транспортних розв’язках уже зняті, і роботи продовжуються.
Раніше ми писали про те, що в Києві хочуть знести ще одну історичну будівлю.
