У Львові відновлять будівництво першої 3D-школи

У Львові відновлять будівництво 3D-школи на вулиці Варшавській, 126. Зведення навчального закладу продовжить девелопер «Галжилбуд» ТОВ «Компанії Ріел-Естейт Груп». Заступник міського голови Львова із містобудування Любомир Зубач зазначив, що проект поставили на паузу через неспроможність благодійника, який збирався фінансувати будівництво.

Під час виїздної наради він окреслив ряд задач, зокрема оновлення кошторису та врегулювання питання мереж.

«Приємно, що дедалі більше девелоперів у Львові співпрацюють із містом та розуміють, що частину зароблених грошей потрібно вкладати у розвиток соціальної інфраструктури», –зазначив Зубач.

Що відомо про першу 3D-школу

Так, додатковий навчальний корпус площею 500 кв.м загальноосвітньої школи №23, почали будувати у листопаді 2022 року за допомогою технології 3D-друку. Завершити будівництво планувалося у червні 2023 року, а відкрити його для учнів – з початку 2024 року. Вартість робіт становила 800 тисяч доларів.

Раніше ми писали, що в Індії звели хмарочос для однієї родини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис В Індії побудували хмарочос для однієї сім’ї
Наступний запис У Вʼєтнамі 390 млн доларів виділять на проєкт розвитку нового міста