Кияни, у яких є бойлер, повинні щомісяця подавати показання лічильників

Кияни, які встановили бойлер у квартирі і не користуються послугою з гарячого водопостачання, зобов’язані кожного місяця подавати показання квартирних лічильників, навіть якщо покази не відрізняються від попередніх. Про це проінформувала заступниця комерційного директора КК «Центр комунального сервісу» (ЦКС) Юлія Петрик.

«Показання лічильників води необхідні для розподілу між споживачами обсягів спожитих послуг з постачання гарячої води та централізованого водопостачання і водовідведення. Вчасно і коректно передані дані є гарантією того, що споживач сплачує лише за фактично спожиті об’єми води», –  заявила Петрик.

Коли треба подавати показання

Показання теплової енергії, гарячого та холодного водопостачання необхідно подавати щомісяця, починаючи з п’ятого числа.

У випадку, якщо споживач не встиг передати показання приладів обліку, він може звернутися до фахівців ЦКС і скоригувати нарахування.

Раніше ми писали, що президент підтримав закладення на горі Юрковиці парку замість ЖК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Президент підтримав закладення на горі Юрковиці парку замість ЖК
Наступний запис У Київраді підтримали ініціативу про створення заказника «Протасів Яр»