З третьої спроби Вишневе за 185 млн гривень замовило перебудову аварійного кінотеатру “Промінь” під будівлю для мерії. Про це повідомила “Київвлада”.
Ситуація навколо мєрії
Місцеві мешканці, обласна влада, Держаудитслужба і Бюро економічної безпеки хотіли зупинити це рішення, адже ці видатки під час воєнного стану недоречні. Але міськвлада Вишневого стверджує, що нова будівля необхідна, бо стару її просить звільнити Фонд держмайна.
6 серпня 2024 року КП “Головне управління комунального господарства” уклало з ТОВ “Нідком” договір на реконструкцію нежитлової будівлі по вул. Святошинська, 11 “ для розміщення адміністративних органів місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг Вишневої міської громади”. Вартість договору склала 185,71 млн гривень.
Раніше ми писали, що у Києві на масиві Виноградар з’явиться метро.
