Закинутий кінотеатр

У Вишневому нарешті зведуть міськраду за 185 млн грн

З третьої спроби Вишневе за 185 млн гривень замовило перебудову аварійного кінотеатру “Промінь” під будівлю для мерії. Про це повідомила “Київвлада”.

Ситуація навколо мєрії

Місцеві мешканці, обласна влада, Держаудитслужба і Бюро економічної безпеки хотіли зупинити це рішення, адже ці видатки під час воєнного стану недоречні. Але міськвлада Вишневого стверджує, що нова будівля необхідна, бо стару її просить звільнити Фонд держмайна.

6 серпня 2024 року КП “Головне управління комунального господарства” уклало з ТОВ “Нідком” договір на реконструкцію нежитлової будівлі по вул. Святошинська, 11 “ для розміщення адміністративних органів місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг Вишневої міської громади”. Вартість договору склала 185,71 млн гривень. 

Раніше ми писали, що у Києві на масиві Виноградар з’явиться метро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Виноградарі з’явиться метро: укладено договір на роботи
Будівництво на Хрещатику / фото: KAN Development Наступний запис KAN Development розвіяла чутки: будівля на Хрещатику буде висотою 34 метри, а не поверхи