З 2025 року муніципалітети Чехії можуть самостійно визначати кількість дозволів на короткострокову оренду житла. Так країна бореться з надмірним туризмом, повідомило TheMayor.EU.
В Чехії схвалили поправки до закону, покликані обмежити короткострокову оренду нерухомості.Таке рішення торкнеться багатьох сайтів з бронювання житла. Уряд країні впроваджує такі обмеження, оскільки платформи не діляться інформацією про кількість туристів.
Нововведення заради контролю
Натомість влада збирається запустити електронну систему e-Turista. Орендодавці будуть зобов’язані реєструватися у ній і отримувати номер ліцензії. В тестовому режимі систему запустять в наступному році, а повністю вона запрацює до липня 2025 року.
Раніше ми писали, що українські девелопери вимушені працювати за кордоном.
