Українські девелопери через кризу в країні викликану війною і сповільнення ринку нерухомості все частіше почали працювати за кордоном, пише Delo.ua.
За статистикою агентства E&Y (Ernst & Young), в Україні за 2022-23 роки зруйновано чи пошкоджено близько 100 млн м кв житла. Попит на нову житлову нерухомість зберігається лише на заході країни.
Де працюють українські девелопери
Будівельні компанії не вірять в будівництво під час війни. Про це говорить кількість заявлених до введення житлових проєктів на ринку Києва. Наприклад, на 2024 рік таких проєктів – 118, то в наступному 2025-му – лише 52 ЖК, а на 2026-й та майбутні роки – дев’ять ЖК.
Тому українські девелопери реалізовують свої проєкти за межами України. Принаймні п’ять компаній за останні роки почали будувати в країнах Європи та Азії. Ще кілька компаній роблять це неофіційно, а деякі збираються вийти на міжнародні ринки пізніше.
Раніше ми писали, що в столиці після ремонту запрацював фунікулер.
