Київський фунікулер відновив роботу після планового щорічного ремонту. Про це повідомило підприємство «Київпастранс».
Спеціалісти, зокрема, відремонтували машинну, компресорну та тиристорну зали. Фахівці також зробили скорочення тросу та обстежили контактну мережу й шпали і відремонтували вагони.
Нагадаємо, ремонтні роботи на фунікулері проводяться щороку влітку через найменший пасажиропотік.
Як у Києві працює електротранспорт
Також столичний електротранспорт курсує за звичайними графіками руху після дефіциту напруги, що виник через атаку на енергосистему України в понеділок, 26 серпня. Про це повідомив під час прямого етеру на каналі «Київ» перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Також він розповів, що понад третину світлофорів Києва обладнані безперебійними елементами живлення.
Раніше ми писали про те, що у Львові відновлять будівництво першої 3D-школи.
