На Київщині за програмою UNITED24 відбудовують 18 будинків, зруйнованих окупантами. Так, у Гостомелі введено в експлуатацію будинок на вул. Рекунова,1. Це вже четверта багатоповерхівка, відновлена у населеному пункті.
Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
Що відомо про відбудову
«Це велике щастя – повернутися додому, до свого відновленого будинку. Такі слова почув від мешканки Гостомелю, яка повернулася до відбудованого будинку на вул. Рекунова,1. І це те, заради чого ми всі працюємо», – підкреслив Руслан Кравченко.
Так, будинок у Гостомелі на вул. Рекунова, 1 відбудували за ініціативи Президента України Володимира Зеленського UNITED24.
Загалом за цією програмою відновлюють 18 будинків в Ірпені, Гостомелі, Бородянці, селах Бузова та Міла.
Раніше ми писали про те, що Київ підпише меморандум з інвесторами для добудови об’єктів «Укрбуду» та «Київміськбуду».
