Будівництво

Київ підпише меморандум з інвесторами для добудови об’єктів «Укрбуду» та «Київміськбуду»

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з ініціативною групою інвесторів недобудованої нерухомості «Укрбуду» та «Київміськбуду», які мітингували під стінами КМДА.

Київський міський голова звернувся до страйкарів і доповів про домовленості, яких було досягнуто під час зустрічі з ініціативною групою.

Деталі зустрічі

Так, він пообіцяв підписати меморандум та затвердити дорожню карту для вирішення питань добудови об’єктів «Укрбуду» та «Київміськбуду».

За його словами, до кінця року буде вирішено питання фінансування, щоб наступного року розпочалися необхідні роботи.

Віталій Кличко зазначив, що після того, як будуть виділені кошти, в першу чергу запускатимуть об’єкти найвищої готовності. Попри нелегку економічну ситуацію та нестачу виконавців, міська влада намагається зробити все, щоб питання інвесторів вирішилися.

Раніше ми писали про те, що на Миколаївщині виникли труднощі з будівництвом мікрорайону для переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис На Миколаївщині – труднощі з будівництвом мікрорайону для переселенців
Наступний запис На Київщині в рамках програми UNITED24 відбудовують 18 будинків