Кожен п’ятий український забудовник долучився до програми доступного житла “єОселя”, що викликало зростання будівництва на 23,8% за 9 місяців минулого року, повідомила пресслужба Мінекономіки.
Подробиці
Міністр економіки Андрій Телюпа заявив, що “єОселя” – основна урядова програма для розвитку будівельного ринку та українського виробництва матеріалів. Вона опинилася на другому місці серед ініціатив “Зроблено в Україні” за внеском у зростання ВВП.
Будівництво в Україні за 9 місяців 2024 року збільшилося на 23,8%, а податкові надходження від забудовників в першому півріччі минулого року зросли у 2.2 рази порівняно з тим же періодом у 2023 році. У минулому році банками-партнерами “єОселі” акредитовано 160 нових об’єктів на стадії зведення від 75 забудовників.
Загалом на сьогодні 95 забудовників долучилися до участі в програмі, акредитовані 209 споруд, більш як 14 тис родин отримали пільгові кредити, сума отриманих українцями в межах “єОселя” пільгових кредитів складає 24 млрд грн.
Як ми писали раніше, в Ірані побудують житловий будинок з вілл.
