Київська міська прокуратура оголосила підозру директору департаменту КМДА та двом оцінювачам,через дії яких було приватизовано комунальне приміщення за заниженою вартістю. Про це йдеться у повідомленні пресслужба Київської міської прокуратури.
Як відбулася незаконна приватизація
У 2017 році Департамент комунальної власності КМДА та благодійний фонд “Фонд збереження історичної спадщини” підписали договір оренди нежитлового приміщення загальною площею 168 кв м за адресою вул. Академіка Глушкова. Пізніше нерухомість приватизували на основі незалежної оцінки. Згідно документу, орендар повинен був провести ремонтні роботи, які підлягають відшкодуванню.
Слідство встановило, що оцінювачі спеціально належним чином не оглянули об’єкт нерухомості та внесли у звіт недостовірні відомості на суму понад 330 000 гривень. До того ж, директор одного з Департаментів КМДА не перевірив внесені дані, тому нерухомість приватизували за заниженою вартістю.
Раніше ми писали про про те, де у Києві найдорожчі та найдешевші квартири на вторинному ринку.
