Готель Україна

Готель «Україна» приватизували:  ТОВ “Ола Файн” перерахувало в держбюджет 3 млрд грн

В середу, 30 жовтня, ТОВ “Ола Файн” передало Фонду держмайна підприємця Максима Кріппи 3 млрд грн в рамках приватизації готелю “Україна”. Про це йдеться на сайті Фонду.

Фонд держмайна України заявив про перерахунок коштів від продажу нерухомості до державного бюджету у повному обсязі. Зокрема, ТОВ “Ола Файн” сплатило за готель 2 511 777 888 гривень та 502 355 578 гривень ПДВ.

Коментар власника Максима Кріппи

Інвестор Максим Кріппа зазначає, що така вартість відповідає поточному стану ринку та його майбутньому потенціалу.

Максим Кріппа підкреслив, що для нього покупка готелю “Україна” – не інвестиція, а “свідоме та зважене рішенням громадянина України”. Він зазначив, що вважає за необхідне всіляко підтримувати  країну під час війни. Підприємець заявив, що гроші від приватизації будуть направлені на підтримку Сили Оборони країни та збереження суверенітету України.

Так, 18 вересня  2024 року пройшов перший аукціон в рамках великої приватизації. Об’єктом продажу став готель “Україна”. Його стартова ціна у системі Прозорро стартувала від 1,05 млрд грн.

Слід додати, що Максим Кріппа зобов’язався зберегти основний профіль діяльності готелю, і забезпечити соціальні гарантії персоналу протягом як мінімум півроку з моменту набуття права власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Владислав Кметь Попередній запис Історія успіху: як партнер Нової пошти Владислав Кметь розвиває сільську економіку
Наступний запис «Сільпо» спільно з клубом NAVI Максима Кріппи відкрив новий магазин у Львові