Київміськрада хоче зберегти Київську фортецю

Київська міська рада звернулася до Кабміну України й Міністерства культури та стратегічних комунікацій України з проханням вжити заходів для збереження Київської фортеці, адже це пам’ятка архітектури національного значення.

На пленарному засіданні Київради ініціативу підтримало 62 депутати.

За словами заступниці голови КМДА Ганни Старостенко, Київська фортеця – це  пам’ятка національного значення, тому він потребує всебічних досліджень, складання актуальної документації та проведення інвентаризації всіх її об’єктів. Крім того, необхідно чітко визначити межі і режими використання охоронних зон.

Необхідно оновлення облікової документації історичного комплексу і якнайшвидше завершити дослідження та інвентаризацію будівель і споруд Київської фортеці, які були розпочаті Українським державним інститутом культурної спадщини та передати місту всі документи.

 «Збереження Київської фортеці потребує невідкладних рішень і конкретних дій. Ми маємо зробити все можливе, щоб зберегти цей унікальний комплекс для майбутніх поколінь», –вважає Ганна Старостенко.

Раніше ми писали, що українці опинилися на третьому місці серед покупців турецької нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис Українці опинилися на третьому місці серед покупців турецької нерухомості
Максим Кріппа стає частиною DIM: стратегічне партнерство для зростання Наступний запис Максим Кріппа стає частиною DIM: стратегічне партнерство для зростання