У Запоріжжі добудовують першу «підземну школу»

У Запоріжжі завершують будівництво першої “підземної школи”, повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Що відомо

Навчальний заклад планують відкрити до кінця року. Будівельники вже виконали зворотну засипку ґрунту монолітної залізобетонної конструкції, наразі вони працюють над внутрішнім оздобленням підземного простору.

Перша “підземна школа” з’явиться в одному із густонаселених житлових районів Запоріжжя. Вона повинна стати найбільш міцним укриттям для мешканців району і найбільш надійним навчальним простором для майже тисячі учнів.

У червні 2024 року начальник Запорізької ОВА заявив, що цього року хочуть побудувати десять “підземних шкіл” в області. Так, перша така школа у регіоні може запрацювати наприкінці жовтня.

Раніше ми писали, що на Сихові у Львові побудують новий багатоквартирний будинок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Готель Україна Попередній запис Фінальний дозвіл на приватизацію: Максим Кріппа остаточно приватизував готель “Україна”
Наступний запис В Черкасах дитсадок перебудують під житло переселенцям