Сумський архітектор Юрій Леонець представив проєкт метро в місті. Сумчанин презентував свій проєкт на захисті диплома бакалавра.Він спроектував три гілки: Новомістенську, Промислову та Косівщинську. Про це повідомило видання “Цукр”.
Згідно проєкту, глибокі станції будуть у центрі міста, а неглибокі на околицях. Відстань між ними – від 900 м до 2,5 км. Над ескізом проекту працювали протягом року.
Архітектор вважає, що збудувати метро у Сумах реально при належному фінансуванні. Але потрібно переглянути будівельні стандарти щодо метрополітену, спираючись на європейський досвід. Адже зараз, згідно правил, будівництво метро ведеться лише у містах-мільйонниках.
Надалі архітектор планує просувати ідею будівництва метро та зробити повноцінне наукове дослідження з залученням спеціалізованих фахівців.
