Кияни висловилися про розміщення майданчиків біля кав’ярень: що відомо

У застосунку Київ Цифровий кияни  взяли участь в опитуванні щодо облаштування літніх майданчиків біля кафе та ресторанів. Про це проінформував заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Петро Оленич.

Що відомо

У опитуванні взяло участь близько 53 тисяч киян. Так, 75% відповіли, що їм подобаються літні майданчики біля кафе та ресторанів. Але 19% зазначили, що потрібно ретельніше регулювати їх розміщення в історичному центрі міста, і 16% зауважили, що необхідно дотримуватися рекомендацій з безбарʼєрності.

Також 35% учасників опитування наголосили на необхідності формулювати єдині вимоги до зовнішнього вигляду майданчиків.

Крім того, за даними Департаменту територіального контролю міста Києва, у 2023 році в місті облаштували 745 літніх майданчиків біля кафе та ресторанів, а також 94 сезонні, які працюють цілий рік. Цього року відкрилися вже 924 майданчики, а у 2025 році очікується подальше зростання їх кількості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередній запис У Парижі з’явився будинок із “плісированим” фасадом
Наступний запис У Києві через суд вимагають збереження Бактеріологічного інституту